Logotype Intresseanmälan
Hem
 

Våra Lean-coacher

Detta är Produktionslyftets Lean-coacher, varav de flesta även har andra roller såväl inom som utanför Produktionslyftet:

Almarlind, Stefan
stefan.almarlind@produktionslyftet.se • 0730-98 73 92

Andersson, David • Träcentrum
david.andersson@produktionslyftet.se • 0725-63 44 00

Andersson, Jan
jan.andersson@produktionslyftet.se • 070-275 23 75

Berglund, Richard
richard.berglund@produktionslyftet.se • 0707-80 60 47

Carlsson, Dan
dan.carlsson@produktionslyftet.se • 070-780 61 82

Danielsson, Lars
lars.danielsson@produktionslyftet.se • 0705-75 92 14

Ericson, Bo
bo.ericson@produktionslyftet.se • 0705-29 81 25

Godevärn, Anna
anna.godevarn@produktionslyftet.se • 0703-19 39 19

Gustafsson, Lars-Gustaf
lars-gustaf.gustafsson@produktionslyftet.se • 070-780 61 56

Hallin, Malin
malin.hallin@produktionslyftet.se • 0707-80 62 81

Hedlund, Christer
christer.hedlund@produktionslyftet.se • 0708-82 93 21

Johansson, Martin
martin.johansson@produktionslyftet.se • 0733-82 22 32

Kurdve, Martin
martin.kurdve@produktionslyftet.se • 0707-80 61 32

Laring, Jonas
jonas.laring@produktionslyftet.se • 0707-80 61 18

Larsson, Jenny
jenny.larsson@produktionslyftet.se • 0702-49 93 33

Lundin, Peter
peter.lundin@produktionslyftet.se • 0707-80 60 01

Lundin, Roger
roger.lundin@produktionslyftet.se • 0707-80 60 22

Medbo, Lars
lars.medbo@produktionslyftet.se • 0703-08 83 47

Nonås, Kathe
kathe.nonas@produktionslyftet.se • 070-780 61 03

Persson, Kalle
kalle.persson@produktionslyftet.se • 0707-80 61 22

Reich, Hans
hans.reich@produktionslyftet.se • 0730-79 42 36

Ström, Mikael
mikael.strom@produktionslyftet.se • 0707-80 60 23

Strömgren, Johanna
johanna.stromgren@produktionslyftet.se • 0732-75 04 08

Särkimäki, Marjo
marjo.sarkimaki@produktionslyftet.se • 070-651 82 82

Sörqvist, Anders
anders.sorqvist@iucnorrbotten.se • 0703-36 27 11

Wallberg, Lennart
lennart.wallberg@produktionslyftet.se • 0703-13 19 94

Wigerfelt, Tomas
tomas.wigerfelt@produktionslyftet.se • 0705-13 15 09

 
SWEREA/IVF CHALMERS KTH Högskolan i Jönköping MDH Mittuniversitetet Högskolan i Gävle Blekinge Tekniska Högskola Luleå tekniska universitet